Olen oma töös palju kohanud juhtumeid , kui inimesed on kodus ise voolikuid ühendanud ja pannud keerme vahele valget teipi, lootes et see hoiab paremini kinni vee ühendust.

Tegelikult on just vastupidi, sellega te soodustate tihendite puruks keeramist ja te ei pruugi üldse vett pidama saada.

Võimalusel väldiks mina painduvaid voolikuid, aga kui need juba olemas on, siis kindlasti kontrollida nende korrasolekut regulaarselt.

Vooliku purunemine on üks suurimaid veekahjustuste tekitajaid.

Kui vooliku metallist pinnal on näha roostes kohtasid,  voolik on muutunud jäigaks ( ei paindu korralikult), või metallist pind on saanud kahjustada, siis tuleks sellised voolikud kindlasti välja vahetada.Survevoolik-3

Survevoolik-5

Tere

kuulkraanidPaljudel inimestel on tulnud ette probleeme kuulkraanidega, kui nad tahavad vett kinni panna ja kuulkraan ei liigu või ei pea vett kinni.

Selle peamiseks põhjuseks on kuulkraanide unarusse jätmine, kuna ta on liikuv osa, siis vajab ta aegajalt liigutamist, liigutada võiks kuulkraani korra kuus.

Seisva kuulkraani käiguteele sadestub vees olevatest osakestest ja vähesel liigutamisel kuul jääb kinni, liikuma saamisel võib sadestunud ained rikkuda kuulkraani kuuli pinna ja see on üks levinumaid põhjusi, miks peale sulgemist jääb vesi tilkuma.

On ka juhtumeid, kus kuul on nii kinni jäänud, et murdub kuulkraani käepide sootuks küljest ära.

Kui Te olete siiski jätnud oma kuulkraani unarusse ja kuulkraan enam ei sulge, siis meie professionaalsed töölised lahendavad teie probleemi meeleldi.

Tellige töö siit

Lugupidamisega

Tauno Tamman